Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Wgn Elbląg

Powstańców Warszawskich 7/2 Elbląg

Mapa

888 592...

888 592 885

502 423 777

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Aleksandra Szuba
  • Agnieszka Wójkowska
  • Monika Brzozowska
  • +2

Chcesz sprzedać nieruchomość?

38

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Wgn Elbląg

Filtruj

1 890 000 zł280 m² 6 750 zł/m²

Grzegorz Brzozowski

Grzegorz Brzozowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Bajkowa posiadłość, w której nowoczesność spotyka się z naturą. Szukasz domu, który zachwyca od pierwszego wejrzenia, a jednocześnie...

Szczegóły ogłoszenia

50,59 zł/m²59,30 m² 3 000 zł

Monika Brzozowska

Monika Brzozowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wgn Nieruchomości Elbląg, prezentuje nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 59,30 m2 w sercu Starego Miasta w Elblągu. Szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

334 000 zł56,50 m² 5 911,50 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica daszyńskiego, 3 pokoje, parter, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy...

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 890 000 zł14 448 m² 130,81 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka inwestycyjna O powierzchni 14 448 M2, elbląg ul. Nowodworska. Lokalizacja: działka położona na dzielnicy Zawodzie. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard

Elbląg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

890 000 zł116,39 m² 7 646,71 zł/m²

Agnieszka Wójkowska

Agnieszka Wójkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowoczesny dom W zabudowie dwulokalowej 116,37m2 stan deweloperski Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Mamy dla Ciebie kryształowa domy to dwa...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47,57 m² 42,04 zł/m²

Agnieszka Wójkowska

Agnieszka Wójkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem eltower ul. Mielczarskiego 49 Elbląg Nowoczesność, komfort i funkcjonalność , w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

49,75 zł/m²80,40 m² 4 000 zł

Monika Brzozowska

Monika Brzozowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wgn Nieruchomości Elbląg, prezentuje nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 80,40 m? w sercu Starego Miasta w Elblągu. Szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

Monika Brzozowska

Monika Brzozowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn -...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,66 m² 43,64 zł/m²

Monika Brzozowska

Monika Brzozowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, nad jarem, ulica korczaka, 2 pokoje, II piętro. Wgn nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe mieszkanie na...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

539 000 zł59,60 m² 9 043,62 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum ul. Hetmańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 5 piętro, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł47,81 m² 5 961,10 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Elbląg, ul. Władysława IV, 3 piętro, 3 pokoje, balkon, 48M2, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

Grzegorz Brzozowski

Grzegorz Brzozowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja : Nowy Jar to nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-wschodniej części osiedla Nad Jarem, w spokojnej dzielnicy Elbląga. Pomiędzy...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

489 000 zł44,77 m² 10 922,49 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje...

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60,49 m² 54,55 zł/m²

Grzegorz Brzozowski

Grzegorz Brzozowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, IV piętro, 3 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,29 m² 9 534,02 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, na stoku, ulica robotnicza, 3 pokoje, II piętro, balkon, piwnica, parking ze szlabanem. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 40,62m2,...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,97 m² 9 168,88 zł/m²

Agnieszka Wójkowska

Agnieszka Wójkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje , 48 m? , parter , ul. Żeglarska elbląg wgn Nieruchomości Elbląg prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł47,70 m² 5 849,06 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 8 piętro przy ul. Kasprzaka w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł39,03 m² 64,05 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium, elbląg ulica łęczycka, II piętro, 2 pokoje, duży balkon, parking ze szlabanem. Wgn ? nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 378 m² 173,44 zł/m²

Grzegorz Brzozowski

Grzegorz Brzozowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, elbląg, dzielnica krasny las, powierzchnia 10 378 M2. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu działkę w Elblągu, ul....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard

Elbląg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Myślęcin,warmińsko-mazurskie

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu działkę budowlaną w Myślęcinie, pomiędzy Pasłękiem a Elblągiem o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł77,14 m² 4 213,12 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, 3 pokoje, III piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

Monika Brzozowska

Monika Brzozowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje na wynajem mieszkanie w nowym budownictwie z 2005, przy ul. Żyrardowskiej, blisko ch Ogrody....

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Krzyżewo,warmińsko-mazurskie

799 000 zł168 m² 4 755,95 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 574 m²

Wgn - nieruchomośći oddział w Elblągu prezentuje bardzo niezwykły, klimatyczny i nietuzinkowy dom siedliskowy nieopodal Fromborka we wsi...

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kwietnik,warmińsko-mazurskie

149 850 zł16 650 m² 9 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, kwietnik, powiat elbląski, gmina młynary, powierzchnia 16 650 M2. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu działkę...

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Markusy,warmińsko-mazurskie

89 000 zł15 427 m² 5,77 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W miejscowości markusy, powiat elbląski. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg poleca w dniu dzisiejszym na sprzedaż działkę...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł43,50 m² 7 241,38 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, zatorze, ul. Jana kilińskiego, 3 pokoje, i piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

17,13 zł/m²379,50 m² 6 500 zł

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem jednokondygnacyjny budynek biurowo ? produkcyjny położony przy ul. Łęczyckiej 29 w Elblągu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję...

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Nowakowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 900 m² 78,95 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W miejscowości nowakowo, 10 km od elbląga. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg poleca w dniu dzisiejszym na sprzedaż dwie...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

Grzegorz Brzozowski

Grzegorz Brzozowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

800 000 zł289,60 m² 2 762,43 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Dom W zabudowie szeregowej, skrajny, z lokalem usługowym, elbląg, przy ul. Gabriela narutowicza, stan surowy zamknięty. Wgn Nieruchomości oddział...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

Aleksandra Szuba

Aleksandra Szuba

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł32,10 m² 6 199,38 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica hetmańska, 1 pokój, IV piętro, parking ze szlabanem, do remontu. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł741,50 m² 1 281,19 zł/m²

Agnieszka Wójkowska

Agnieszka Wójkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 131 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym ? działka 6131 m? z zabudową w miejscowości Zajączkowo Miejscowość oddalona...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

Jacek Zwoliński

Jacek Zwoliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

NA sprzedaż trzy domy na działce 1765 M2 W stegnie. Wgn- nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym dom rodzinny, dom letniskowy...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij